Skip to content

Podesite željenu veličinu slova



     

 
Podesite željenu veličinu slova



SREDNjA ŠKOLA

Nenad Mitrović ............... ponedeljak 7. čas
Zorica Matić ...................utorak 4. čas
Mile Trbović ....................ponedeljak 3. čas
Bogdan Radmilo ...............sreda 3. čas
Mirjana Banić ..................sreda 3. čas
Milka Baranov ..................petak 4. čas
Vesna Geljić ....................četvrtak 1. čas
Kaća Miladinović ..............ponedeljak 3. čas
Dejan Zekić ....................ponedeljak 1. čas
Sandra Berić ...................ponedeljak 2. čas
Dario Marić .....................četvrtak 2. čas
Snežana Grozdanović .........sreda 5. čas


OSNOVNA ŠKOLA   od 5. do 8. razreda

IRENA PERIŠIĆ CURNOVIĆ.......................četvrtak 6.čas

DARIO MARIĆ........................................četvrtak 2.čas

MARIJA PAŠTROVIĆ MILOŠEVIĆ..................utorak 4.čas

JASMINA BRALIĆ...................................… utorak 2.čas

BOŠKO LUGUMERSKI.................................sreda 4.čas

SILVIJA SEKEREŠ......................................ponedeljak 1.čas

ĐURAŠIN KERKEZ......................................utorak 3.čas

VUKICA ĐURKOVSKI..................................četvratak 3.čas

MARIJANA BUGARSKI................................četvratak 3.čas

ANA TRKULJA........................................... sreda 4.čas

SAŠA LOVRENOV.....................................… ponedeljak 4.čas

SANJA GRUDIĆ..........................................sreda 0.čas

ĐENĐI KOH..............................................ponedaljak 5.čas

DRAGANA ĆELAP......................................…petak 4.čas

MILIJANA NOVAKOVIĆ........................….......ponedaljak 4.čas

RADMILA JOKIĆ.........................................ponedeljak 1.čas

SANDRA BERIĆ...........................................ponedeljak 2.čas





Termini prijema roditelja nastavnika

Obaveznih vannastavnih individualnih aktivnosti

školska 2016/2017. godina



Nastavnici OVIA



Termini prijema roditelja i lokacija


Mirjana Marjanović


Sreda: 12.30 - 13.00 I- IV pre podne

Ponedeljak: 12.30 -13.00 I- IV popodne

R.Domanovića


Marija Tolmač


Ponedeljak : 11.30 - 12.00 ili

14.00 -14.30 u smeni I-IV

R.Domanovića

Sreda: 11.30-12.00 Apatinski put


Jasmina Benčić


Petak 11.45 - 12.30

Apatinski put


Marija Uzelac



Petak 8.50 - 9.35

R.Domanovića


Zoran Stijepić



Sreda 10.30 - 11.00

Apatinski put


Marinela Šćepanović



Petak 4 čas

Apatinski put


Svetlana Božin



Ponedeljak: 10.30-11.00 Apatinski put

Četvrtak : 11.00 - 11.30 ili 17.00 - 17.30 u smeni V-VIII

R.Domanovića



Marko Marinović



Utorak 8.50 – 9.35 ili 14.50 -15.35

u smeni V-VIII

R.Domanovića


 
Podesite željenu veličinu slova


НАЗИВ СЕКЦИЈЕ

ВОЂА СЕКЦИЈЕ

ВРЕМЕ ОДРЖАВАЊА

Музичка играоница

Ђурашин Керкез

Уторак 13:15 – 14:00

Драмско-луткарска секција

Ана Тркуља

Снежана Гроздановић

Уторак 13:15 – 14:00

Фолклор

Ђурашин Керкез

Силвија Секереш

Уторак 13:15 – 14:00

Спорт

Марија Јуришић (Дејан Зекић)

Бошко Лугумерски

Петак 13:15 – 14:00

Ритмичка секција

Сања Грудић

Вукица Ђурковски

Наташа Ковач

Рената Ивакић

Радоја Домановића

Среда 13:15 – 14:00

Апатински пут

Уторак 11:35 – 12:20

Саобраћајна секција

Маријана Бугарски

Петак , 5. час

Ликовна секција

Марија Милошевић - Паштровић

Четвртак, 13:15 – 14:00

Креативна радионица

Ливија Бузаџић

Милијана Новаковић

Уторак 13:30 – 14:15

Цвећарска секција

Мирјана Банић

Славка Николић

Споменка Шешевић

Сваки други петак 13:00 – 14:00

Школица страних језика

Ирина Перишкић- Цурновић

Драгана Ћелап

Петак 113:30 – 14:00

Информатичка секција

Радмила Јокић

Последња субота у месецу

СЕКЦИЈЕ У ОКВИРУ ИНТЕРНАТА

Спортска секција

Софија Мандарић


Драмска секција

Ивана Буквић


Ликовна секција

Снежана П.Будимир


Рецитаторска секција

Слађана Худић


Енглески кроз игру

Невена Ковчин






 





Resursni centar  "Delo" radi svakoga dana.

Koordinator:
Katarina Salkanović   060/568-32-25


Top

© 2010 ŠOSO Vuk Karadžić Sombor.

joomfile.com
Joomla inotur picma